header-normaturk

Normatürk Uluslararası normalizasyon ve belgelendirme ltd şti, analiz aşamasından başlayarak, uygulama, değerlendirme ve sürdürülebilirlik çalışmaları ile tüm organizasyonlarda proseslerin normalizasyonuna katkı sağlayarak hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörlere yönelik gerçekleştirdiğimiz; başarılı danışmanlık projeleri ve düzenlediğimiz eğitimlerle, Normatürk kurulduğu günden bugüne alanında lider olan sağlık, finans, enerji sektörüne ve kamu kuruluşları’na başarılı projeler üretmektedir.

Normatürk yönetim sistemleri ve ürünler için yerel / uluslararası mevzuata uyum işlemleri, uygunluk değerlendirme, danışmanlık, belgelendirme, standardize etme ve denetleme şeklinde algılanan normalizasyon uygulamalarıyla kuruluşları memnun etmeye çalışmaktadır.

Misyonumuz
Kritik Devlet Altyapıları ve Yerel Yönetimlerin bilgi güvenliği faaliyetlerini uluslararı ölçeklere taşımak ve bu konuda sektörde öncü kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz
İnovasyon ve bilgi çağının getirdiği değeri her gün artan bilgiyi korumaktır. Uzmanlarımız aracılığıyla önemi her geçen gün artan bilgi güvenliğini sağlamanın yanı sıra, eğitim ve denetim hizmeti vermektir.

Değerlerimiz
Mahremiyet
İnovasyon
Bütünlük ve Etik Davranış
Kalite
Müşteri Memnuniyeti

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım